Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„14”najlepsza w Polsce w ekologicznej akcji oczyszczania miasta z elektrośmieci

 Szkoła Podstawowa nr 14 zdobyła I miejsce w ogólnopolskiej akcjiMoje miasto bez elektrośmieci”.  Zebraliśmy ponad 40 ton elektrośmieci, za które otrzymaliśmy 4 tablice multimedialne dla szkoły, natomiast piątą  tablicę wygraliśmy w konkursie jako najlepsza szkoła w Polsce w zbiórce elektrośmieci w tym roku szkolnym.

Zdjęcie uczestników programu

Dzięki aktywnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz lokalnej społeczności, udało się oczyścić nasze miasto z 40 ton elektrośmieci w ciągu jednego roku , bo właśnie minął rok jak przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Moje Miasto Bez Elektrośmieci” Sukces szkoły jest ogromnym wkładem w ochronę środowiska, promowanie ekologicznych postaw.

     

Akcja zbierania elektrośmieci nadal trwa!

       Najbliższa bezpłatna całodniowa zbiórka już od 13 do 15 czerwca w godzinach 7.00 – 18.00 na parkingu szkolnym przy ul. Słowackiego 32/42.

       Organizatorzy proszą o przejrzenie mieszkań, garaży, piwnic, strychów. Może gdzieś
w zakamarkach stoją jeszcze sprzęty elektryczne lub elektroniczne, z których już nikt nie korzysta. Jeśli zostaną dostarczone do Szkoły Podstawowej nr 14 otrzymają nowe przeznaczenie – zostaną zamienione na kolejne pomoce dydaktyczne dla uczniów. Kto nie może osobiście dostarczyć elektrośmieci, może skontaktować się ze szkołą telefonicznie 44 724 48 04, otrzyma bezpłatną pomoc w ich odbiorze.

      Pomóżmy szkole, w tej pięknej akcji!  Oczyszczajmy nasze miasto z elektrośmieci!Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij