Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


ABC ekonomii społecznej – weź udział w szkoleniu

Instytut Spraw Obywatelskich zaprasza na szkolenie „ABC ekonomii społecznej – co każdy przedsiębiorca społeczny wiedzieć powinien”. Szkolenie odbędzie się w Inowłodzu 27 kwietnia. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Szkolenie

Celem szkolenia „ABC ekonomii społecznej” jest przybliżenie idei przedsiębiorczości społecznej; poznanie form instytucjonalno-prawnych, w których działa; poznanie dobrych praktyk w Polsce i Europie; założeń rozwoju ekonomii społecznej w latach 2014-2020, w tym rozwiązań systemowych.

Szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych działaniami w obszarze ekonomii społecznej, lokalnych liderów, przedstawicieli organizacji pozarządowych i administracji publicznej.

Szkolenie skierowane jest do osób i podmiotów m.in. z powiatu tomaszowskiego.

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, certyfikat udziału w szkoleniu, zwrot kosztów dojazdu. Szkolenie potrwa 8 godzin.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.ngo.plTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij