Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Akcja społeczna - Wiem co jem

Tomaszów Mazowiecki nawiązał współpracę  z Centrum Dietetycznym Naturhouse TOMAX podpisując porozumienie na realizację akcji społecznej pt. „Wiem co jem”.

Od września wystartowała Akcja Społeczna pt. „Wiem co jem”, która ma na celu poprawić jakość żywienia w przedszkolach i żłobkach, podnieść świadomość nauczycieli, rodziców oraz najmłodszych mieszkańców naszego miasta w temacie prawidłowych nawyków żywieniowych. Akcja została przygotowana w odpowiedzi na obserwowane od lat tendencje społeczne związane z rosnącą nadwagą u dzieci i młodzieży.

W ramach Akcji każde przedszkole, żłobek jak również pozostałe instytucje mogą skorzystać ze wsparcie dietetyka w zakresie:

- weryfikacji jadłospisów oraz stosowanych produktów do przygotowywania potraw

- udzielania porad mających na celu poprawę współprac i komunikacji dotyczącej żywienia przedszkole-rodzic, żłobek- rodzic

- spotkań edukacyjnych dla dzieci i rodziców

- bezpłatnych indywidualnych konsultacji dla nauczycieli i opiekunów, rodziców oraz dzieci

Za nami już pierwsze owocne spotkania w przedszkolach i żłobku.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij