Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Gazyfikacja osiedla Ludwików [WAŻNE]

W związku z rozpoczęciem prac projektowych związanych z budową sieci gazowniczej na terenie Osiedla Ludwików w Tomaszowie Mazowieckim informujemy, że zgodnie z otrzymanymi informacjami z PSG Odział Łódzki ze względu na złożoność i zasięg prac przygotowawczych, projektowych i wykonawczych, rozpoczynamy I etap kompletowania listy osób chętnych do podłączenia gazu do swoich nieruchomości.  Szczegółowe informacje będą przekazywane na spotkaniu, które odbędzie się 12 czerwca 2017 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 przy ul. Ludwikowskiej 113/115 o godzinie 1800.

 

W I etapie inwestycji znajdują się nieruchomości zlokalizowane przy ulicach: Robotnicza, Ludwikowska Grażyny, Edwarda Jana, Damazego, Grzegorza, Haliny, Henryka, Ireny, Jerzego i Ignacego.

 

Mając na uwadze terminy wskazane w programie PONE Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, umożliwiającym pozyskanie dofinansowania do wymiany źródła ciepła zachodzi konieczność złożenia przez osoby  zainteresowane wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej.

 

W związku z tym w dni robocze tygodnia 12-16 czerwca 2017 roku w godzinach 1200-1800 pracownicy Urzędu Miasta będą odwiedzać Mieszkańców w/w ulic w ich domach i zaoferują pomoc w wypełnianiu wniosków.

Dodatkowo w dniach 19-23 czerwca 2017 roku w  Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 przy ul. Ludwikowskiej 113/115 w godzinach 1200-1800 będą prowadzone dyżury pracowników Urzędu Miasta.

Szczegółowe informacje będą przekazywane na spotkaniu, które odbędzie się 12 czerwca 2017 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 przy ul. Ludwikowskiej 113/115 o godzinie 1800.

 

Realizacja inwestycji uzależniona jest od liczby osób, które złożą wniosek o warunki podłączenia do gazu. Tylko 100% deklaracja z Państwa strony daje gwarancję wykonania zadania.

 

Kontakt:

Wydział Gospodarki Nieruchomościami

I Ochrony Środowiska Urzędu Miasta

044 724 23 11

wewn. 244,245,246,242,262

601 968 701 Lucyna Pietrzyk

609 021 340 Ewa Karp

 

W ramach usprawnienia wypełniania wniosku prosimy o przygotowanie następujących danych:

- dowód osobisty wnioskodawcy,

- kubatura lub powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego,

- informacja do czego będzie wykorzystywane paliwo gazowe/ogrzewanie, przygotowywanie posiłków, przygotowanie ciepłej wody itp./,

- roczne zapotrzebowanie na paliwo gazowe, moc przyłączeniowa,

- rodzaj i moc urządzeń gazowych włączonych do sieci /piec, kuchnia gazowa itp./,

- tytuł prawny do nieruchomości,

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij