Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Jak będzie wyglądała Strefa Płatnego Parkowania? Tomaszowianie zdecydują

W poniedziałek rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące Strefy Płatnego Parkowania. Umowa z firmą Projekt Parking, która obecne obsługuje SPP, kończy się w tym roku. W związku z licznymi wnioskami mieszkańców w tej sprawie, konsultacje pozwolą wypracować spójną koncepcję płatnych stref parkowania w naszym mieście.

SPP
 
Konsultacje społeczne  będą trwały od  24 kwietnia  do 9 maja br. W tym czasie tomaszowianie będą mogli przekazać swoje opinie za pomocą formularza ankietowego.

Formularz ankietowy można uzyskać m.in. w Informacji Turystycznej na pl. Kościuszki, w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta (parter, budynek główny) lub pobrać go ze strony.

POBIERZ ANKIETĘ

 Wypełniony formularz ankietowy można składać:

1) w wersji papierowej w poniższych punktach:

w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz. ul. POW 10/16, parter budynku głównego w godzinach pracy Urzędu,

w Informacji Turystycznej, pl. Kościuszki 29 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,

2) w wersji elektronicznej w formie:

skanu formularza ankiety przesłanego na adres e-mail: rozwoj@tomaszow-maz.pl

Propozycje nie będą rozpatrywane, jeśli zostaną złożone: w innej formie niż na formularzu ankietowym lub formularz zostanie wypełniony nieprawidłowo, a także po terminie wskazanym w ogłoszeniu.

Dodatkowe informacje o konsultacjach można uzyskać telefonicznie pod nr 44 724 23 11 wew. 257 lub 270, mailowo: rozwoj@tomaszow-maz.pl.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij