• Data opublikowania: 2016-02-16

Juniorzy Lechii z awansem do 1/4 MP

Brązowy medal wywalczyli juniorzy Lechii Tomaszów w finałowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej. Teraz tomaszowianie zagrają w 1/4 Mistrzostwach Polski.

Zdjęcie z wręczenia medali

Turniej odbył się w dniach 12-14 lutego 2016 r. w Ozorkowie. Nasi juniorzy wygrali z Bzurą Ozorków 3:2, ulegli Skrze Bełchatów 1:3 i Wifamie Łódź 0:3.

Z brązowymi medalami juniorzy uzyskali awans do rozgrywek centralnych i w dniach 25-28.02 rozegrają 1/4 MP na parkiecie mistrza wielkopolski. Pierwsze miejsce zajęła drużyna EKS SKRA Bełchatów, a drugie WIFAMA Szkoła Gortata Łódź.

Skład Lechii: Wąs Mateusz, Zawisza Łukasz , Zwoliński Rafał, Fałek Michał , Bogusz Patryk, Rebzda Kacper, Szewczyk Szymon, Styś Szymon , Reszka Daniel, Miniak Adam, Koziołek Piotr, Sypniewski Kamil, Głowacki Adam i Kubicki Błażej.

Trenerem drużyny juniorów jest Kamil Czapnik, a asystentem Bartłomiej Rebzda.