Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2017-04-21

Kiki i Skoda czekają na dom…

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza zainteresowane osoby do adopcji milusińskich.

skoda

Skoda trafiła do schroniska w wakacje po wypadku samochodowym. Miała złamaną przednią łapę. Długo dochodziła do siebie. Kiedy już wszystko było dobrze, znalazła dom. Była szczęśliwa, ale nagle właściciele przyjechali ze Skodą do schroniska. Stwierdzili, że sunia wszystko niszczy i gania drugiego psa. Pomocy odmówiono i Skoda ponownie jest w boksie. To bardzo radosna i sympatyczna psina. Potrzebuje sporo uwagi i ruchu. Bez problemu dogaduje się z samcami. Skoda potrzebuje opiekuna, który ją wychowa i nauczy co jest dobre, a co nie. Uwielbia dzieci, jest łagodna i przyjazna, a także bardzo kontaktowa. Wiemy na pewno, że nie akceptuje kotów i kur. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, który już nigdy jej nie zawiedzie. Skoda jest zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana - gotowa do adopcji od zaraz! Rok urodzenia: ok. czerwca 2014 r.

Kontakt: 730 355 970,793 990 900.

KIKI to niespełna roczna, przepiękna kotka o bursztynowych oczach. Trafiła do schroniska mocno zaniedbana i bardzo brudna. Obecnie dochodzi do siebie. Źle znosi zamknięcie w klatce. Pilnie szukamy dla niej domu. Jest już wysterylizowana. Zostały wykonane testy na FIV i FeLV.

Kontakt w sprawie adopcji: 798 781 565, adopcje@op.pl

Źródło: Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij