Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kolejne drogi do przebudowy

Na początku 2018 roku miasto będzie sukcesywnie ogłaszać przetargi na przebudowę kolejnych dróg w Tomaszowie Mazowieckim. Nie do poznania zmienią się ulice m.in. na osiedlu Ludwików.

 
FOTO

W ul. Jana, Grażyny, Edwarda powstaną nowe chodniki, kanalizacja i nawierzchnia. W ramach inwestycji zostaną również wykonane skrzyżowania z wyniesioną powierzchnią, które pozwolą ograniczyć prędkość pojazdów i uspokoić ruch. Będą się one charakteryzowały podniesieniem tarczy skrzyżowania do poziomu chodników przy jezdni.

Przy współpracy z Zakładem Gospodarki Ciepłowniczej i Spółdzielnią Mieszkaniową „Przodownik”, miasto przebudowuje ulicę Sterlinga. W ramach prac powstaną chodniki, zatoki parkingowe i nawierzchnia.

Budżet miasta na 2018 roku zawiera również środki na kompleksową rozbudowę ulic Koszykowej i Lipowej. Wykonana zostanie również dokumentacja projektowa dla ulicy Jasnej. Wcześniej dokumentacje powstały dla ulic: Sasankowej, Stokrotki, Rycerskiej, Skrzetuskiego, Ułańskiej, Brackiej i Rudej.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij