Lechia wygrywa w Białymstoku

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki pokonali 2:0 w Białymstoku drugą drużynę Jagiellonii w ramach 13 kolejki III ligi. To siódme zwycięstwo tomaszowian w tym sezonie.

Lechia

Tomaszowianie zakończyli pierwszą połowę spotkania jednobramkowym prowadzeniem. W 45 minucie, po dośrodkowaniu Kamila Szymczaka w pole karne gospodarzy do futbolówki dopadł Bartosz  Widejko i mocnym strzałem pokonał bramkarza Jagiellonii. Drugiego gola dołożył Jakub Rozwandowicz w 48 minucie meczu.  Widejko tym razem zaliczył asystę i zagrał piłkę do nieupilnowanego Jakuba Rozwandowicza. Napastnik pewnie pokonał golkipera gospodarzy i zdobył swoją szóstą bramkę w sezonie.

W kolejnej serii meczów, Lechia zagra z ŁKS Łódź (30 października, godz. 11).

Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Widejko 45, Jakub Rozwandowicz 48
Skład Lechii: Melon, Kolasa, Cyran, Magdoń, Widejko, Rozwandowicz, Cieślik, Szymczak, Żytek (68' Król), Mirecki (76' Wolski), Broź (68' Jardel).