Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Malowanie na kolanie” w MCK

Przez dwa dni (19 i 20 kwietnia) w Miejskim Centrum Kultury, filii DOK odbywało się coroczne spotkanie edukacyjno - plastyczne z cyklu "Malowanie na kolanie". Uczestniczyło w nim 118 uczniów klas I-III z Zespołu Szkół nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim.

Zdjęcie z zajęć Malowanie na kolanie

Tegoroczna edycja zatytułowana "Zostawcie nam czysty kawałek świata’’ była poświęcona ekologii. Celem akcji było propagowanie wiedzy ekologicznej, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań przyrodniczych, uwrażliwianie na piękno otaczającego świata i zrozumienie konieczności ochrony środowiska.

Każdy uczestnik po wykonaniu pracy indywidualnej mógł wykazać się pomysłowością plastyczną przy pracy zespołowej, tworząc łąkę pełną kwiatów.

"Dar panowania nad przyrodą winniśmy wykorzystać w poczuciu odpowiedzialności, świadomości, że jest to wspólne dobro ludzkości” - Jan Paweł II

Warsztaty prowadziła Iwona Jabłońska.

Źródło: Dzielnicowy Ośrodek Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij