Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Przy Gimnazjum nr 6 powstała siłownia zewnętrzna

Ponad 30 tys. zł kosztowała budowa siłowni zewnętrznej przy Gimnazjum nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego. To kolejna inwestycja zrealizowana w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Od czwartku mogą z niej korzystać tomaszowianie.

Siłownia

W ramach prac powstało 5 urządzeń dwustanowiskowych dla młodzieży, dorosłych i seniorów: orbitrek i wioślarz, rower i jeździec, biegacz podwójny, wyciąg górny i krzesło do wyciskania oraz wyciąg górny i prasa nożna. Zamówienie obejmowało również wykonanie stojaków rowerowych na 10 stanowisk. Siłownia znajduje się w sąsiedztwie bieżni i boiska wielofunkcyjnego.

Inwestycja powstała w systemie PROJKTUJ i BUDUJ, a jej wykonawcą jest FIT PARK Sp. z o.o. – Sp. k.

Projekt budowy siłowni na terenie Gimnazjum nr 6 uzyskał największą liczbę głosów wśród wszystkich projektów lokalnych w III rejonie zamieszkania. Za realizacją tego zdania głosowało 532 mieszkańców. Siłownia jest ogólnodostępna dla mieszkańców w godz. 6.00-20.00 i monitorowana całodobowo.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij