Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Puchar Świata Seniorów w Arenie Lodowej. Bilety już od 15 zł!

W tomaszowskiej Arenie Lodowej zmagać się będą najlepsi na świecie łyżwiarze w ramach Pucharu Świata Seniorów. Trzydniowe zawody odbędą się od 7 do 9 grudnia. Wśród polskich reprezentantów zobaczymy m.in. Zbigniewa Bródkę i Natalię Czerwonkę, a także tomaszowskich panczenistów: Karolinę Bosiek, Karolinę Gąsecką i Damiana Żurka.

FOTO
238 zawodników z 27 krajów, wśród nich mistrzowie świata, rekordziści świata i mistrzowie olimpijscy wystartują w zawodach Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim. Polskę reprezentować będzie szesnastoosobowa reprezentacja. W zmaganiach wezmą udział wszyscy łyżwiarze, którzy ostatnio startowali w Obihiro: Karolina Bosiek, Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Kaja Ziomek oraz Zbigniew Bródka, Marcin Bachanek, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski, Artur Nogal, Artur Waś, Adrian Wielgat i Patryk Wójcik.

Dołączą do nich wyróżniający się zawodnicy podczas Pucharu Świata Juniorów, który kilka dni temu odbył się w tomaszowskim obiekcie. Powołania otrzymali: Karolina Gąsecka, Andżelika Wójcik, Artur Janicki i Damian Żurek.Trwa sprzedaż biletów na Puchar Świata Seniorów. Wejściówki kosztują 25 zł i 15 zł (ulgowe dla uczniów, studentów, seniorów oraz osób niepełnosprawnych). Dzieci do lat 7 będą mogły oglądać zawody bezpłatnie. Bilety można zakupić w kasie Areny Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26 w Tomaszowie Mazowieckim oraz na stronie internetowej www.ebilet.pl

Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Łyżwiarstwa Polskiego. Transmisja została zaplanowana w TVP Sport.

FOTO

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij