Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


TTBS rozpoczęło budowę nowych mieszkań

Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego rozpoczęło już budowę budynku mieszkalnego, wielorodzinnego z 10 mieszkaniami oraz 2 lokalami użytkowymi w Tomaszowie Maz. przy ul. Stolarskiej 33. Inwestycja będzie realizowana na miejscu dawnego budynku Szkoły Podstawowej nr 1.

ttbs

Mieszkania proponowane najemcom są dwupokojowe o powierzchni ok. 50 m2 w pełni wykończone – „pod klucz”, każde posiada balkon i komórkę lokatorską.

Zasiedlenie bloku mieszkalnego nastąpi we wrześniu 2017 roku.

Preferencje w przydziale mieszkań miały osoby i rodziny wychowujące dzieci oraz osoby zdające mieszkania komunalne. Wszyscy przyszli mieszkańcy zobowiązani są do wpłaty partycypacji w wysokości od 10 do 25 % kosztów budowy najmowanego mieszkania.

Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany w formie trawników, wytyczenia chodników i dróg komunikacyjnych oraz 12 miejsc parkingowych. Inwestycja zwieńczy proces budowy mini osiedla Tomaszowskiego TBS.

Wykonawcą zadania jest tomaszowska firma GETMAR Usługi Remontowo – Budowlane.

Całkowita wartość zadania kształtuje się na poziomie 2 mln 600 tys. zł.  Finansowanie inwestycji realizowane jest ze środków własnych Spółki, partycypacji mieszkańców i preferencyjnego kredytu w Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij