Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wiosenny wolontariat. Wygraj bilet na koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm

Do 31 marca br. potrwa akcja społeczna „Wiosenny wolontariat” skierowana do uczniów z publicznych szkół klas VII szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Ma ona na celu promocję idei wolontariatu wśród młodzieży oraz pomoc osobom potrzebującym. Wolontariusze otrzymają nagrody w postaci imiennego biletu na koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm, który odbędzie się 13 kwietnia w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim.

FOTO

W ramach akcji uczniowie dobrowolnie zrealizują zadania wskazane przez organizacje pozarządowe lub instytucje. Wolontariusze pomogą osobom starszym czy wykonają prace biurowe i porządkowe. Do udziału w akcji zgłosiło się ponad 40 organizacji pozarządowych i instytucji.

Dodatkowo, uczniowie klas VII szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzą zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz fundacji „Amicus Canis” w Tomaszowie Mazowieckim.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji mogą zgłosić się do Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta (budynek C, parter, pokój nr 2) w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 7.30-15.30, a w środy w godz. 7:30-17:00.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij