Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2018-12-21

Gwiazdkowa niespodzianka

Już po raz dziewiętnasty Fundacja Arka Nadziei razem ze Szkołą Podstawową nr 13 przeprowadziły lokalną akcję Gwiazdkowa Niespodzianka. Z funduszy własnych oraz  pozyskanych od Wojewody Łódzkiego przygotowano dla dzieci  świąteczne paczki. 18 grudnia podczas Gwiazdkowej Niespodzianki  podarunki otrzymało 60 dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. 30 z nich to wychowankowie i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w naszym mieście.

FOTO

Występ artystyczny stanowiła premiera szkolnych Jasełek przygotowanych przez uczniów pod czujnym okiem pani Krystyny Rurarz i pani Anety Kościstej. Koordynatorem zadania była pedagog- Anita Przybysz-Wójciak. Mądre treści, piękny śpiew szkolnego zespołu muzycznego, wykwintne stroje aktorów wprawiły odbiorców w miły, świąteczny nastrój.

Dzieci na spotkanie przybyły z rodzicami, którzy nie ukrywali radości  i zadowolenia,             a nagrodą dla wszystkich osób zaangażowanych w zadanie  był widok  radosnych  uśmiechów przybyłych dzieci. Gwiazdkowa  Niespodzianka odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 13.  

Źródło: edukacja, Gwiazdkowa Niespodzianka


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij