Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu nr 7 i Gimnazjum nr 6

Święto Edukacji Narodowej w Przedszkolu nr 7 i Gimnazjum nr 6 było niezwykłym dniem. Uczniowie przygotowali występy artystyczne, a w "Szóstce" odbyło się też ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu nr 7

Dzieci ze wszystkich grup wiekowych przygotowały wierszyki i piosenki dla swoich pań i pracowników przedszkola. Całą uroczystość poprowadziła grupa Wynalazców pod opieką:  Pani Sylwii Broniarek i  Pani Aleksandry Ostalskiej.  Na  uroczystości nie mogło zabraknąć, słodkich upominków i gromkiego „Sto lat” dla nauczycieli. Wicedyrektor Kinga Chachuła złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom przedszkola najszczersze życzenia. W uroczystości wzięli udział rodzice i zaproszeni goście.

W Święto Edukacji Narodowej, w Gimnazjum nr 6 odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych, ślubował też Samorząd Szkolny w składzie: Jan Porczyk, Inga Bielejewska i Oliwia Król. Nauczyciele odebrali Nagrody Dyrektora Szkoły. Uzyskali je w tym roku: Honorata Goździk, Aleksandra Mielowska, Izabela Świątek, Małgorzata Jakszuk, Dorota Kawecka, Małgorzata Koścista, Jolanta Jabłońska, Agnieszka Fijołek-Smejda, Beata Szczepaniak.

W części artystycznej przygotowanej przez panie: Katarzynę Niwińską, Tamarę Grzybowską i Annę Niewiadomską można było obejrzeć ciekawy, oryginalny program artystyczny pokazujący pracę nauczyciela.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij