Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2022-05-27

ENEJ, MEZO, NATALIA SIKORA, zespół MIG i grupa KOMBII wystąpią na Dniach Tomaszowa 2022

ENEJ, MEZO, NATALIA SIKORA, zespół MIG i grupa KOMBII – takie gwiazdy wystąpią podczas Dni Tomaszowa 2022, które odbędą się 2 i 3 lipca na TOMASZOWSKICH BŁONIACH. Więcej szczegółów już niebawem!

- Tak staraliśmy się dobrać zespoły i artystów, aby każde pokolenie i każde gusta były zaspokojone. Staraliśmy się nie pominąć nikogo w doborze repertuaru - mówił prezydent Marcin Witko w czasie wieczornego „live” na Facebook'u. - Jedną z gwiazd będzie Enej, Zespół wszystkim znany. Wiele osób domyślało się, że kiedy nasza radość zakłóca to, co się dzieje na Ukrainie, będziemy chcieli zaprosić właśnie tych muzyków. Na dzień do Tomaszowa wpadnie także Mezo. Fani muzyki disco polo będą z pewnością zadowoleni, że na błoniach wystąpi z koncertem zespół M-I-G. Będzie też nieco ostrzejsza, riffowa muzyka w wykonaniu Natalii Sikory oraz łączącej pokolenia grupy Kombi. Nie zabraknie dyskoteki pod gwiazdami. O tym, co jeszcze na nas czeka podczas Dni Tomaszowa będziemy Was na bieżąco informować”.Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij