Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Food trucki przy Skansenie Rzeki Pilicy ‒ złóż ofertę

Prowadzisz foodtruckowy biznes? Szukasz atrakcyjnego miejsca na postawienie swojej furgonetki z ulicznym jedzeniem? Możesz skorzystać z propozycji Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, które szuka najemców czterech stanowisk przy Skansenie Rzeki Pilicy przeznaczonych na świadczenie usług gastronomicznych.

Stanowiska pod fud trucki wydzielone zostały w północnej części parkingu w sąsiedztwie Skansenu Rzeki Pilicy przy ul. A.F Modrzewskiego 9/11. Każde z nich ma ok. 25 mkw. i jest wyposażone w przyłącze energii elektrycznej. Termin świadczenia usług od 1 maja do 31 grudnia 2021 roku. Oferty należy składać w formie elektronicznej na adres: kontakt@mck-tm.pl do 26 kwietnia 2021 r.

Więcej informacji udzielają: Beata Arkuszyńska (e-mail: beata.arkuszynska@mck-tm.pl), Olga Landowska (e-mail: olga.landowska@mck-tm.pl), tel. 44 712 23 69 (w godz. 8-16). Formularz ofertowy dostępny jest w BIP oraz na stronie internetowej Miejskiego Centrum Kultury.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij