Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Kolejne spotkanie z mieszkańcami

Pytania o remonty dróg zdominowały poniedziałkowe spotkanie prezydenta Marcina Witko z mieszkańcami, które odbyło się w w Gimnazjum nr 8. Na spotkaniu obecni byli również wiceprezydenci, dyrektorzy poszczególnych wydziałów Urzędu Miasta oraz przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kuchta.

spotkanie z mieszkańcami


Dokładnie rok minął od ostatniego spotkania władz miasta z mieszkańcami Białobrzeg. Od tego czasu dzielnica zyskała kilometry nowej sieci kanalizacyjnej, przede wszystkim remontu doczekała się ulica Radomska. Obecna na spotkaniu Maria Chilińska, prezes Zakładu Gospodarki Wodno – Kanalizacyjnej w Tomaszowie, udzieliła mieszkańcom szczegółowych informacji o możliwości uzyskania dofinansowania na wykonanie podłączeń budynków do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Natomiast Szymon Michalak, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta przyjął uwagi tomaszowian dotyczące stanu infrastruktury drogowej na terenie dzielnicy. To właśnie ten temat był najczęściej poruszany przez mieszkańców.

Przypomnijmy, prezydent co miesiąc spotyka się z mieszkańcami innej dzielnicy miasta. Kolejne spotkanie odbędzie się w Starzycach. Wkrótce więcej informacji.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij