Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Opaski SOS trafiły do pierwszych seniorów

Osobisty System Alarmowy (przycisk SOS) to urządzenie stworzone  z myślą o osobach potrzebujących. W sytuacji kryzysowej można szybciej otrzymać pomoc. Urządzenie dedykowane jest przede wszystkim osobom starszym czy osamotnionym. Pierwsze takie urządzenia trafiły już do tomaszowskich seniorów. 

 

 

 
Urządzenie zostało zakupione w ramach projektu „Tomaszowskie Centrum Usług Społecznych” realizowanego przez  Tomaszów Mazowiecki. Opaski otrzymali potrzebujący seniorzy – uczestnicy projektu wytypowani przez MOPS i mogą z nich korzystać bezpłatnie. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ponosi koszty abonamentu na zakupione karty SIM, niezbędne do funkcjonowania urządzenia.

opaska sos dla seniora

Więcej informacji można uzyskać w biurze Tomaszowskiego Centrum Usług Społecznych przy ul. św. Antoniego 55 w Tomaszowie Mazowieckim.

 


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij