Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


9 EKOprojektów z powiatu tomaszowskiego

Mieszkańcy powiatu tomaszowskiego wzięli udział w Programie Grantowym ENERIS „Pomysły chroniące środowisko”. Do organizatorów wpłynęły w sumie 102 wnioski z 13 regionów w Polsce na realizację ekoprojektów. Zwycięzców, którzy otrzymają do 5 000 złotych, poznamy do końca czerwca. Realizacja pomysłów jest przewidziana do końca roku.

ENERIS

W konkursie wzięły udział przede wszystkim placówki edukacyjne. Szkoły, biblioteki, a nawet przedszkola zgłaszały swoje pomysły na uczynienie swojej okolicy bardziej ekologicznej i przyjaznej. Teraz do pracy przystąpią Jurorzy, którzy będą musieli wybrać najlepsze projekty pomagające w ochronie środowiska w rejonie Powiatu Tomaszowskiego.

W sumie do Projektu Grantowego ENERIS zgłoszono 102 projekty, a wachlarz pomysłów jest bardzo szeroki i zaskakuje innowacyjnym podejściem do tematyki ochrony środowiska. Mieszkańcy powiatu tomaszowskiego złożyli 9 wniosków.

Program Grantowy ENERIS „Pomysły chroniące środowisko” łączy realizację misji ENERIS, jaką jest ochrona środowiska z zaangażowaniem lokalnych społeczności w miejscach, w których firma prowadzi swoją działalność. Konkurs promuje inicjatywy proekologiczne, mające na celu ochronę środowiska, realizowane przez lokalne społeczności działania służące ograniczeniu negatywnego oddziaływania człowieka na otoczenie, a także wspierające budowanie szeroko pojętej zielonej infrastruktury miejskiej. Jest on skierowany do podmiotów zarejestrowanych lub działających na terenie gmin nie prowadzących działalności gospodarczej, a także instytucji i organizacji społecznych o charakterze non-profit, szkół i grup nieformalnych.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij