Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Arena lodowa tętni łyżwiarskim życiem

Po serii wydarzeń kulturalnych, sportowych i tanecznych nadszedł czas na rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego! Miniony weekend Arenę Lodową opanowali zatem łyżwiarze.

Przede wszystkim powitaliśmy długo wyczekiwaną łyżwiarską Kadrę Polski. Do Areny przyjechały również kluby sportowe z najodleglejszych części kraju. Zadbaliśmy też o atrakcje dla amatorskich miłośników łyżew. To właśnie dla nich w sobotni wieczór zainaugurowaliśmy sezon ślizgawkowy w olimpijskim stylu.

Podczas wydarzenia nie zabrakło olimpijskiego wystroju, adekwatnych przebrań i konkursów z nagrodami, a także świetnej, aż półtora godzinnej zabawy na lodzie. Tradycyjnie można było również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotolustrze.

Skoro o Olimpijskiej Ślizgawce mowa, w Arenie Lodowej nie mogło zabraknąć tegorocznych uczestników Igrzysk Olimpijskich w Pekinie - Karoliny Bosiek i Damiana Żurka, którzy chętnie pozowali do wspólnych zdjęć, opowiadali o swoich sukcesach sportowych czy wręczali nagrody.

Olimpijska Ślizgawka zapoczątkowała cykl „Ślizgawek tematycznych”, które pojawiać się będą cyklicznie w każdą sobotę od godziny 18:00 do godziny 19:30.

Tematem kolejnej, która odbędzie się już 29 października, będzie Halloween! „Upiorna Ślizgawka”, bo to właśnie o niej mowa, co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak zwykle nie zabraknie wielu atrakcji w postaci konkursów z nagrodami oraz innych niespodzianek!

Liczymy, że i tym razem nasi goście zaskoczą nas upiornie dobrymi przebraniami. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy na lodzie.

Ale to nie koniec atrakcji, jakie pojawią się w na nadchodzący weekend.

Sobota i niedziela w Arenie Lodowej obfitować będzie również w sportowe emocje. Odbędą się u nas dwudniowe zawody: PGE Puchar Polski oraz Wyścig Pamięci Erwiny Ryś-Ferens, znanej, polskiej łyżwiarki, którą niestety pożegnaliśmy w tym roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania najlepszym panczenistom.

Wstęp na zawody sportowe jest bezpłatny.

 

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij