Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Badali się, edukowali i rozmawiali o zdrowiu

Dziś w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie w Klubie Pacjenta, w którym tłumnie uczestniczyły osoby zainteresowane problematyką i profilaktyką zdrowotną. Wydarzenie zorganizowane przez Fundację „Z sercem do pacjenta”, nad którym patronat przyjął prezydent Marcin Witko, było okazją do skorzystania z licznych badań profilaktycznych (m.in. badanie wzroku, EKG, pomiary ciśnienia, glukozy i saturacji, analiza składu ciała, przegląd lekowy i konsultacje farmaceutyczne) oraz wykładów i porad o edukacji zdrowotnej (wczesna profilaktyka, pierwsza pomoc, bezpieczeństwo seniorów).



Klub Pacjenta to inicjatywa skierowana do mieszkańców, której celem jest promocja profilaktyki zdrowotnej, edukacja pacjentów oraz budowanie świadomości prozdrowotnej. Wydarzenie realizowane jest w duchu Roku Profilaktyki, ogłoszonego przez Sejm RP, i stanowi odpowiedź na potrzebę wzmacniania działań prozdrowotnych na poziomie lokalnym. Wydarzenie było otwarte i bezpłatne.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij