Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Boisko w Białobrzegach: umowa podpisana

Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego w dzielnicy Białobrzegi 16 listopada została podpisana z wykonawcą. Koszt inwestycji opiewa na 5 597 001,80 zł. Termin realizacji to 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. Tym samym wszystkie miejskie placówki oświatowe zostaną wyposażone w boiska.

Boisko umożliwi uprawianie takich dyscyplin jak piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka (dwa boiska), siatkówki oraz tenisa. Przy obiekcie powstanie także okrężna bieżnia czterotorowa, bieżnia prosta, rzutnia do pchnięcia kulą, skocznia do skoku w dal. Obiekt będzie oświetlony i wyposażony w monitoring oraz zaplecze kontenerowe: szatniowo-sanitarne wraz z magazynami. W ramach inwestycji powstaną również miejsca parkingowe, a sam obiekt zostanie wyposażony w elementy małej architektury (ławki, kosze, itp.) i w sprzęt sportowy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij