Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko po raz drugi zaprasza do włączenia się w akcję „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”. Jest to forma pomocy i pamięci o tych, dla których Ojczyzna była i jest najwyższą wartością, dla której ryzykowali zdrowie i życie.  Zbiórka potrwa do 15 grudnia 2017 r. Po tym terminie skompletowane paczki zostaną wręczone kombatantom.

FOTO

Wszelkiego rodzaju produkty żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia, artykuły chemiczne  oraz higieniczne można zostawiać w tomaszowskich szkołach podstawowych w Miejskim Centrum Kultury (pl. Kościuszki 18). Miłym akcentem uzupełniającym akcję jest dołączenie do paczki wypełnionej kartki świątecznej.

Patronat honorowy nad ogólnopolską akcją objęli m.in.: Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Instytut Pamięci Narodowej. Lokalnymi organizatorami akcji są prezydent Tomaszowa Mazowieckiego oraz Dowódca 25 Brygady Kawalerii Powietrznej.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij