Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

BUDMA 2018. Bezpłatny udział w targach dla przedsiębiorców

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz starosta powiatu tomaszowskiego Mirosław Kukliński zapraszają do udziału  w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2018, które odbędą się od 30 stycznia do 2 lutego w Poznaniu.

FOTO

Na zorganizowane w ramach projektu „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego” stoisko zapraszamy nieodpłatnie ośmiu przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - jako współwystawców.

Udział firm w targach będzie bezpłatny.

Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o zapoznanie się z załączonymi dokumentami.

Wypełniony formularz zgłoszenia należy przesłać w formie skanu i wersji edytowalnej na adres e-mail: lpig@powiat-tomaszowski.pl bądź dostarczyć osobiście do siedziby Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Św. Antoniego 41, II piętro, pokój 220.

Zgłoszenia zostaną poddane weryfikacji. Ostateczna lista przedsiębiorców zakwalifikowanych do udziału w targach zostanie ogłoszona do 17 stycznia br. W przypadku braku możliwości uczestniczenia w targach, istnieje możliwość przekazania materiałów promocyjnych na stoisko.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Natalia Rybarczyk-Kwiecień - Lokalny Punkt Informacji Gospodarczej w Starostwie Powiatu Tomaszowskiego ul. św. Antoniego 41, tel. 44 724 21 27 w. 220 lpig@powiat-tomaszowski.pl

Anna Przybyłkowicz - Lokalny Punkt Informacji Gospodarczej w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. P.O.W 10/16, tel. 44 724 23 11 w. 257, lpig@tomaszow-maz.pl

 

 

FOTO 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij