Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Budżet Obywatelski Samorządu Województwa Łódzkiego ‒ spotkanie informacyjne

Ruszyła 4. edycja BOSWŁ „Łódzkie na Plus”. Zarząd Województwa Łódzkiego na projekty wybrane przez mieszkańców regionu do realizacji w 2021 roku przeznaczy 8 milionów zł. Połowa tej kwoty zostanie wydatkowana na zadania wojewódzkie, drugie 4 mln zł rozdzielone zostaną między 24 powiaty. Z pieniędzy tych mogą więc też skorzystać tomaszowianie.

BOSWŁ 4. edycja spotkanie informacyjne

Jak złożyć wniosek oraz na jakie projekty można pozyskać pieniądze, będzie można dowiedzieć się podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się w środę, 19 lutego o godz. 10.30 w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego przy ul. św. Antoniego 47 w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej szczegółów na temat wojewódzkiego budżetu obywatelskiego można również znaleźć pod adresem: bo.lodzkie.pl.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij