Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-10-31

Cegielniana gotowa na Wszystkich Świętych

Nowa nawierzchnia i chodniki powstały na ul. Cegielnianej. Prace udało się wykonać przed uroczystością Wszystkich Świętych, dzięki temu sprawniej będziemy mogli dojechać do cmentarza przy ul. Smutnej. Wartość inwestycji to ponad 300 tys. zł.W ramach prac zostały wykonane m.in. roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, powstały chodniki o nawierzchni z betonowej kostki brukowej i nawierzchnia z mas asfaltobetonowych. Obecnie trwają drobne prace wykończeniowe.

Inwestycję zrealizowała firma PEUK S.A. Umowa została podpisana na kwotę 339 972 zł. Wykonawca udzielił również 7 lat gwarancji.

Dodajmy, że projekt związany z przebudową ul. Cegielnianej znalazł się wśród wniosków pierwszej edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Uzyskał 367 głosów i znalazł się na trzecim miejscu w I rejonie zamieszkania. Mimo że nie został przekazany do realizacji w ramach TBO, to udało się zabezpieczyć środki na jego realizację.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij