Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Dwunastkowy”, wiosenny zawrót głowy

Wiośnie towarzyszą liczne inicjatywy Samorządu Uczniowskiego SP nr12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.

Solidarność z osobami z zespołem Downa uczniowie i nauczyciele wyrazili 21 marca, zakładając dwie różne, kolorowe skarpetki. Kilka dni później szkolne korytarze wypełniły się najwymyślniejszymi „opakowaniami” na książki i zeszyty. Zamiast plecaków aż zaroiło się od wózków, walizek, wiader, klatek dla zwierząt, ciężkich poduch i innych.

Wiosenna zmiana obuwia na lżejsze zaowocowała z kolei „Dniem Kapcia”. Zamiast standardowych butów na uczniowskich nogach kolorowe i włochate pantofle oraz ciepłe bambosze. Następnie społeczność szkolna świętowała Dzień Kolorowych Barw i Szalonej Głowy. Można było podziwiać różnobarwne ubrania oraz fantazyjne i szalone kapelusze, toczki, itp.

1 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Klauna stał się natomiast świętem „Pidżamowców”. Kolorowo i z poczuciem humoru – tak było w „Dwunastce” z końcem marca.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij