Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dzień Pracownika Socjalnego w MOPS

Co roku, 21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Tego dnia, prezydent Marcin Witko i dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Wanda Rybak złożyli życzenia i podziękowania tomaszowskim pracownikom socjalnym.

Co roku, 21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Tego dnia, prezydent Marcin Witko i dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Wanda Rybak złożyli życzenia i podziękowania tomaszowskim pracownikom socjalnym.   W trakcie spotkania, które dobyło się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, prezydent Marcin Witko podziękował za zaangażowanie w wykonywaną pracę i koordynację działań na rzecz osób potrzebujących. Podkreślił również kluczową rolę pracowników socjalnych w realizacji rządowego programu Rodzina 500 plus.


W trakcie spotkania, które dobyło się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, prezydent Marcin Witko podziękował za zaangażowanie w wykonywaną pracę i koordynację działań na rzecz osób potrzebujących. Podkreślił również kluczową rolę pracowników socjalnych w realizacji rządowego programu Rodzina 500 plus.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij