Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Edyta Geppert z koncertem w Tomaszowie

Koncert Edyty Geppert z okazji Dnia Seniora odbędzie się 7 listopada 2016 roku o godzinie 18.00 w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (mechanik) przy  ul. Św. Antoniego 29.  Koncert ma charakter charytatywny - dochód ze zbiórki przeznaczony będzie na rehabilitację Mai Żaczek – uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Przed koncertem zapraszamy na kiermasz przygotowany przez koleżanki i kolegów Mai  oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Kamińskiego, a także Klub Seniora „Słoneczna Jedynka” działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Wejściówki można będzie odbierać od 2 listopada w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (budynek C, parter, pokój nr 1) lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim,  ul. L.W. Maya 11/13.

 

Przy otrzymaniu wejściówki będzie można wrzucić symboliczny datek dla Mai do specjalnie przygotowanych puszek.

Plakat z informacjami o koncercieTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij