Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-06-06

Filip Ostrowski na podium w turniejach Tenis 10

W Łodzi i w Zduńskiej Woli odbyły się turnieje tenisowe dla dzieci w kategorii do lat 10, zaliczane do klasyfikacji prowadzonej przez Wojewódzki Związek Tenisowy w Łodzi. Tomaszów reprezentował utalentowany Filip Ostrowski, zawodnik Tenisowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Smecz”.

Filip Ostrowski na  podium w turniejach Tenis 10


W Łodzi Filip zajął trzecie miejsce uzyskując następujące wyniki: w grupie eliminacyjnej pokonał Jana Cieślaka MKT Łódź 4:0,4:1, Tymona Podlaszewskiego MKT Łódź 4:1, 4:0         i Macieja Ramięgę MKT Łódź 4:0, 4:1.
W grupie finałowej Filip musiał uznać wyższość zawodników wyżej sklasyfikowanych w rankingu. W pierwszym meczu uległ Igorowi Kędzia AT Masters Łódź 2:4, 2:4. W drugim pojedynku po zaciętym meczu przegrał z liderem klasyfikacji wojewódzkiej Olafem Wiśniewskim UKS Perfect Zduńska Wola 2:4, 3:4.

W Zduńskiej Woli zawodnik Smecza uplasował się na drugim miejscu. Wygrał trzy z czterech pojedynków. Filip pokonał kolejno: Juliusza Stańczyka NST 4:2, 4:0, Konrada Wyszyńskiego MKT Łódź 4:1, 4:0 i Ninę Młodzińską Eurotenis Łódź 1:4, 4:1, [10:5].           W meczu o pierwsze miejsce musiał uznać wyższość Olafa Wiśniewskiego, który wygrał 4:0, 4:1. Trenerem Filipa jest Krzysztof Wieteska.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij