Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-12-09

Finał konkursu plastycznego „KARTKA Z ANIOŁKIEM”

Dzielnicowy Ośrodek Kultury zaprasza na finał Konkursu "Kartka z Aniołkiem", który odbędzie się 11 grudnia 2015 r. o godz. 17.00 przy ulicy Gminnej 37/39. Podczas uroczystości zostaną ogłoszone wyniki konkursu, wręczone zostaną również nagrody i wyróżnienia zwycięzcom. Uroczystość jest jednocześnie inauguracją wystawy prac pokonkursowych.

Uczestnicy zajęć teatralnych w DOK-u tego wieczoru wystąpią w prezentacji artystycznej specjalnie dla laureatów konkursu "Kartka z Aniołkiem". Jednym z głównych celów konkursu jest propagowanie idei Fundacji WOŚP oraz otwartość wobec potrzebujących, dlatego też, zgodnie z tradycją, wszystkie kartki z aniołkiem trafią na tomaszowski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie za symboliczny datek na rzecz Fundacji zainteresowani będą mogli je nabyć.

kartka-z-aniolkiem


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij