Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-12

Fundusze europejskie dla młodych

W styczniowym numerze Biuletynu Informacyjnego - Fundusze Europejskie w Polsce, wydawanego przez Ministerstwo Rozwoju, znajduje się szereg informacji na temat funduszy europejskich dla młodych. Publikacja jest dostępna bezpłatnie.

Zdjęcie Biuletynu ilustrujące artykuł


Ludzie, których praca będzie w przyszłości fundamentem rozwoju prężnej gospodarki. Ich wiedza, umiejętności i przedsiębiorczość mogą sprawić, że polskie firmy będą bardziej innowacyjne i konkurencyjne. By tak się stało, najpierw musimy w tę młodzież zainwestować i pomóc rozwinąć jej skrzydła – czytamy w biuletynie.

Autorzy biuletynu podkreślają,  w podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu doświadczenia zawodowego, tak pożądanego wśród pracodawców, mogą pomóc finansowane z Funduszy Europejskich staże i praktyki zawodowe, także zagraniczne. A ci, którzy postanowią wziąć swój zawodowy los we własne ręce będą mogli skorzystać z programów wspierających start-upy. Autorzy najlepszych pomysłów na własny biznes mogą liczyć m.in. na fachowe doradztwo ekspertów czy preferencyjne możliwości sfinansowania działalności firmy.

Szczegółowy przegląd oferty Funduszy Europejskich dla młodych znajdą się w aktualnym numerze Biuletynu, który można pobrać TUTAJ.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij