Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Gazyfikacja Tomaszowa Mazowieckiego. Fachowcy potrzebni od zaraz

Polska Spółka Gazownictwa zaprasza do współpracy nowe firmy, które podejmą się realizacji inwestycji w zakresie budowy infrastruktury gazowniczej na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.

zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne, źródło: psgaz.pl

PSG zrealizowała już pierwszy etap gazyfikacji osiedla Ludwików. Aktualnie przygotowuje się do drugiego. – Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy tak licznie przyłączają się do sieci gazowniczej, a tym samym przyczyniają się do poprawy jakości powietrza w naszym mieście – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. – Jednocześnie zwracam się z apelem do wszystkich firm kooperujących w biznesie gazowniczym o pomoc, wsparcie oraz podjęcie się realizacji budowy infrastruktury gazowniczej – dodaje.

Polska Spółka Gazownictwa odnotowuje w ostatnich miesiącach olbrzymi wzrost składanych wniosków o przyłączenie do sieci gazowej. Wraz ze wzrostem popytu na inwestycje nie rośnie jednak podaż w postaci wzrostu wolnych wykonawców. W przypadku Tomaszowa Mazowieckiego to zjawisko jest szczególnie odczuwalne. Obecnie, poza jednym wykonawcą ukierunkowanym na realizację dokumentacji projektowej, spółka nie współpracuje z żadnym innym z terenu naszego miasta.

PSG stara się szczególnie wspierać wykonawców wchodzących na rynek. Dla wszystkich fachowców zainteresowanych projektowaniem i budowaniem sieci gazowej organizuje dedykowane szkolenia w zakresie funkcjonowania procedur przetargowych, wymagań formalnych i technicznych.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij