Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Informacja Turystyczna zamknięta z powodu remontu

W związku z rozpoczęciem prac przygotowawczych związanych z remontem budynku Informacji Turystycznej na pl. Kościuszki, będzie ona zamknięta do końca lutego br. Wszelkich informacji turystycznych udzielają: Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta oraz filie Miejskiego Centrum Kultury tj. Skansen Rzeki Pilicy, PTT Groty Nagórzyckie.

FOTO

Gdzie mogę otrzymać nowy rozkład jazdy MZK?

Nowy rozkład jazdy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego można bezpłatnie otrzymać w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta (ul. POW 10/16, budynek A, parter) oraz w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia (ul. POW 10/16, budynek C, pokój nr 1) w godzinach pracy magistratu tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30 (w środy do godz. 17).

Rozkład jazdy jest również dostępny w formie elektronicznej na stronach internetowych: www.mzktomaszow.pl i www.tomaszow-maz.pl 

Wszelkie informacje odnośnie nowego rozkładu jazdy można uzyskać w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta – tel. 44 710 51 53 lub 44 710 61 90.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij