Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-07

Jan Jakub Kolski kręci w Tomaszowie film "Las. 4 rano"

Wiosną na ekranach kin zobaczymy najnowszą produkcję Jana Jakuba Kolskiego - "Las. 4 rano". Zdjęcia do filmu są realizowane w Tomaszowie Mazowieckim, Łodzi i Mikołajowie.

Na ekranie zobaczymy między innymi Krzysztofa Majchrzaka, Olgę Bołądź, Marysię Blandzi i Michała Kowalskiego. Film ma wejść do kin w kwietniu przyszłego roku.

Zdjęcia rozpoczęły się 25 września. W naszym mieście są kręcone od kilku dni w murach Wistomu i na ul. Luboszewskiej. We wtorek nagrana została jedna z kluczowych scen, w trakcie której jak zdradza Jan Jakub Kolski płakały wszystkie osoby obecne na planie. /p>

Przypomnijmy, że we wrześniu Jan Jakub Kolski opowiedział o swojej najnowszej produkcji na konferencji prasowej, która odbyła się w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej. Z dziennikarzami spotkali się także: II reżyser Olga Żukowicz, producent wykonawczy filmu Paweł Matysiak, odtwórczyni roli PENKA Aleksandra Michael, prezydent Tomaszowa Marcin Witko oraz zastępca prezydenta Zofia Szymańska. W trakcie konferencji Jan Jakub Kolski mówił m.in. o przygotowaniach do realizacji tego przedsięwzięcia, a także podziękował władzom miasta za wsparcie tej inicjatywy.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij