Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2022-09-30

Jesienny rajd nordic walking po spalskich lasach

Masz dość siedzenia w domu? Kochasz naturę i spacery po lesie? Chcesz poprawić swoją kondycję i samopoczucie? Weź zatem udział w Jesiennym Rajdzie Nordic Walking, który odbędzie się 15 października w lasach Spalskiego Parku Krajobrazowego. Obowiązują zapisy.

Rajd poprowadzi Izabela Piotrowska, instruktorka nordic walkingu i specjalistka w Dziale Kultury i Edukacji Miejskiego Centrum Kultury, która również udzieli uczestnikom wydarzenia instruktażu, jak prawidłowo chodzić z kijkami oraz przeprowadzi fachową rozgrzewkę.

Organizatorzy rajdu zapewniają
transport autokarem na miejsce spaceru, a po nim przejazd do siedziby Nadleśnictwa Smardzewice, gdzie planowane jest ognisko i sportowe zabawy integracyjne.

Dodatkową atrakcją w trakcie marszu lasami Spalskiego Parku Krajobrazowego będą gawędy leśnika o lasach i ich mieszkańcach, a także konkurs wiedzy o Lasach Państwowych i ogólnie o lasach.

Zapisy przez portal Biletyna.pl oraz w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18.

Współorganizatorami wydarzenia są Miejskie Centrum Kultury oraz Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Smardzewice (Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi).

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij