Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kabaret Moherowe Berety rozbawił tomaszowską publiczność

Kilkaset osób obejrzało w środę, 4 marca występ grupy kabaretowej Moherowe Berety, na który z okazji Dnia Kobiet zaprosił seniorki i seniorów prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Wydarzenie odbyło się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.


moherowe berety główne

Moherowe Berety to kabaret, który tworzą cztery panie, na co dzień występujące m.in.  w chorzowskim Teatrze Rozrywki. W repertuarze mają skecze o kobietach, ale nie tylko dla kobiet. Same piszą pastisze i parodie, układają własne słowa do znanych melodii. Są świetne zarówno w dialogach, jak i w monologach. Przekonali się o tym w środowy wieczór również tomaszowianie.

Salwy śmiechu, radosny nastrój i humor towarzyszyły publiczności przez cały dwugodzinny program. Zwłaszcza, że panie z Moherowych Beretów, wyśmiewając ludzkie słabości, przyzwyczajenia czy dziwactwa, niezwykle sugestywnie wcielały się w kreowane postacie, z dużym dystansem podchodząc przy tym do swoich „niedoskonałości”.  

Na koniec wieczoru wszystkie seniorki i seniorzy otrzymali słodkie upominki wraz z życzeniami od prezydenta miasta.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij