Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kolejna pomoc finansowa dla powiatu

Radni Rady Miejskiej przyjęli w czwartek uchwałę o przekazaniu kolejnych środków na przebudowę drogi powiatowej nr 4335E w Tomaszowie Mazowieckim – ul. Dzieci Polskich. W tym roku powstaną nowe chodniki, a w przyszłym wymieniona zostanie nawierzchnia.

FOTO

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim zwróciło się z prośbą do miasta o udzielenie w 2018 roku pomocy finansowej na rzecz powiatu tomaszowskiego  na realizację m.in. zadania „Przebudowa drogi powiatowej nr 4335E w Tomaszowie Mazowieckim – ul. Dzieci Polskich”.

W postępowaniu przetargowym koszt inwestycji opiewa na kwotę wyższą niż zakładano pierwotnie. Dlatego powiat zwrócił się do miasta z prośbą o zwiększenie środków dofinansowania o kwotę 19 227 zł. Łącznie miasto przekaże blisko 320 tys. zł na przebudowę ul. Dzieci Polskich.

W tym roku powstaną nowe chodniki w ciągu ul. Dzieci Polskich, a przyszłym zostanie wymieniona nawierzchnia.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij