Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-10-05

Kolejna prelekcja w Klubie Seniora

3 października odbyło się spotkanie członków Klubu Seniora działającego w Dzielnicowym Ośrodku Kultury, filii Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, zorganizowane w ramach cyklu „Na zdrowie nigdy nie jest za późno”. Głównym punktem była prelekcja zatytułowana ,,Łatwe i proste sposoby zdrowego odżywiania".

Senior

Wykład przeprowadzili Weronika Gwiazdowska - kosmetolog i trenerka Wellness , właścicielka Studia Piękna i Urody ,,Metamorfoza" oraz Michał Rak - właściciel delikatesów z ekologiczną żywnością ,,Apetyczne EKO". Prelegenci w bardzo ciekawy i przystępny sposób omówiły siedem łatwych zasadach zdrowego odżywiania, na których powinno opierać się przygotowanie posiłków. Organizatorzy serdecznie dziękują prowadzącym za upominki, ekologiczne produkty żywnościowe, przekazane uczestnikom spotkania.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij