Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Kolejne spotkanie prezydenta z mieszkańcami. Tym razem w Szkole Podstawowej nr 13

Po raz kolejny prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko spotkał się z mieszkańcami. Tym razem w Szkole Podstawowej nr 13 tomaszowianie przez ponad 2 godziny dyskutowali na temat problemów i sukcesów miasta.

Spotkanie

W pierwszej części spotkania prezydent Marcin Witko szczegółowo omówił najważniejsze inwestycje, m.in. te realizowane w tej części miasta. Mowa zmodernizowanej ul. Cegielnianej, a także ulicach: Siennej, Piaskowej i Wysokiej, które wkrótce zostaną przebudowane. Prezydent podkreślił też dobrą współpracę z władzami powiatu i województwa na wielu obszarach. Tomaszowianie zadawali wiele pytań, które dotyczyły m.in. gospodarki nieruchomościami i nadzoru realizowanych inwestycji.

W spotkaniu wzięli udział m.in. wiceprezydenci Zofia Szymańska i Tomasz Jurek, starosta tomaszowski Mirosław Kukliński, przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kuchta, dyrektor Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Lucyna Pietrzyk, dyrektor Wydziału Infrastruktury Adam Koziełek, dyrektor Wydziału Architektury Dariusz Żeleźny, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta Szymon Michalak oraz prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Krzysztof Zarychta. Spotkanie odbyło się z inicjatywy radnego Rady Miejskiej Marka Skrzypczyka.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij