Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-30

Kolejne ulice zostaną zmodernizowane przy współpracy z powiatem

Władze Tomaszowa przekażą ponad 1,7 mln zł na rozbudowę ulicy Oskara Langego w Tomaszowie Mazowieckim. Natomiast powiat tomaszowski wesprze miasto przy realizacji przebudowy ulic: Słowackiego, Grunwaldzkiej, Krzyżowej, Wschodniej, Piekarskiej i Małej.

W czwartek radni Rady Miejskiej przyjęli uchwałę, w ramach której miasto przekaże 1 775 000 zł na rozbudowę ulicy Oskara Langego (droga powiatowa nr 4340E). Realizacja przedsięwzięcia będzie możliwa pod warunkiem uzyskania przez powiat tomaszowski środków finansowych z "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 - 2019", który został ogłoszony 30 września 2015 r. Do programu można zgłaszać projekty drogowe, które m.in. wpłyną na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, rozwój spójnej, funkcjonalnej i efektywnej sieci dróg publicznych czy podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij