Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Kolejni uczniowie nagrodzeni

W trakcie XXXII sesji Rady Miejskiej kolejni uczniowie zostali nagrodzeni za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016. Mowa o Małgorzacie Jedyk, Zofii Gawior i Marcelu Tomalskim.

uczniowie

Uczniowie nie mogli być obecni na czerwcowej uroczystości w Ośrodku Kultury TKACZ, dlatego otrzymali wyróżniania przed rozpoczęciem obrad radnych. Uhonorowali ich zastępca prezydenta Zofia Szymańska i przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kuchta.

Małgorzata Jedyk – uczennica Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim – uzyskała wysoki wynik na sprawdzianie 39 pkt. Marcel Tomalski – uczeń  Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim – to laureat I-go miejsca w etapie wojewódzkim w Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego im. mjra Marka Gajewskiego”. Natomiast Zofia Gawior – uczennica Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim – jest laureatką wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Filozofii Klasycznej „W poszukiwaniu prawdy o człowieku”.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij