Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Koncert dla Seniorów – już 7 października

Już 7 października – piątek o godz. 17 w Arenie Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26, odbędzie się wyjątkowy koncert zorganizowany w ramach Miejskiego Dnia Seniora. Czeka na Państwa moc atrakcji. Podczas koncertu dla Seniorów wystąpią znane gwiazdy polskiej piosenki i estrady: Krystyna Giżowska i Andrzej Rybiński oraz Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Kamila Wrony.

Bezpłatne bilety można otrzymać w Urzędzie Miasta w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia (budynek C, pokój nr 2).

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn.: „TOMASZÓW MAZOWIECKI – ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim” finansowanego w ramach Programu „Rozwój Lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014–2021.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij