Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konfrontacje Muzyczne 2017. Trwa głosowanie!

W ramach festiwalu „A może byśmy tak… do Tomaszowa”, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędą się Konfrontacje Muzyczne o nagrodę Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko. Zwycięzców wybierze jury. Specjalną nagrodę publiczności otrzyma również wykonawca lub zespół, który zbierze największą liczbę głosów oddanych przez  Internautów.

FOTO

Zespoły zaprezentują się w sobotę (24 czerwca) od godz. 19.30 na tomaszowskich Błoniach.

Do udziału w konkursie mogli się zgłaszać wokaliści, zespoły wokalno-instrumentalne, grupy muzyczne nieformalne z województwa łódzkiego. W tym roku pierwsze trzy nagrody przyzna jury. W puli nagród konkursu jest 6 tys. złotych. Laureat I miejsca wystąpi także 25 czerwca przed koncertem Natalii Kukulskiej.

W ramach Konfrontacji Muzycznych zostanie również przyznana specjalna nagroda publiczności, którą ufundowała Galeria Tomaszów. Otrzyma ją wykonawca lub zespół, który zbierze największą liczbę LIKE w komentarzach pod wpisem na stronie KochamTomaszow na Facebooku.

Kliknij TUTAJ, aby oddać swój głos.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij