Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2019-01-28

„KotoMania” z okazji urodzin Fundacji Kocia Mama

2 lutego o g. 18 Fundacja Kocia Mama zaprasza na swoje 11 urodziny, chyli charytatywną Galę „KotoMania” w łódzkim Teatrze Pinokio. Biletem wstępu będą karma,  zabawki i inne akcesoria,  które trafią do podopiecznych Fundacji, bezdomnych kotów, zarówno tych przebywających w domach  tymczasowych, jak i na ulicy. W czasie Gali poznamy 10 osób lub instytucji, które swym działaniem szczególnie wspierają bezdomne koty. Statuetki Kotomana już czekają na wyróżnionych. Podczas uroczystej Gali wystąpią zespoły: Fundacji Go Pomost, dziecięcy Apsik oraz Czarne Pantery.

FOTO

Organizatorzy zapraszają na kiermasz gadżetów i rękodzieła stworzonego przez wolontariuszy Fundacji i wystawę prac dzieci. Na najmłodszych czekają zabawy z animatorkami. Jeśli chcesz zakupić pamiątkę z Gali, a tym samym wesprzeć bezdomne koty, podczas Gali będzie  świetna okazja! „KotoMania” tradycyjnie gromadzi miłośników i sympatyków Fundacji, wolontariuszy, lekarzy weterynarii i innych społeczników, działających na rzecz bezdomnych zwierząt, dzieci i młodzież.

Fundacja Kocia Mama promuje wolontariat i jest żywym przykładem, że całe rodziny mogą pracować na wspólny cel. Dzieci rozdają ulotki promujące działania Fundacji, karmią i tulą koty, a rodzice prowadząc domy tymczasowe, podają leki i jeżdżą do weterynarza. Takie międzypokoleniowe działanie daje wspaniałe efekty, wzmacnia wzajemne relacje, wychowuje i uwrażliwia najmłodsze pokolenie na potrzeby innych.

Fundacja regularnie  prowadzi w szkołach i przedszkolach lekcje edukacyjne, mówi o potrzebie sterylizacji i kastracji bezdomnych zwierząt, uwrażliwia kolejne pokolenia na potrzeby kotów i ich los.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: prezes Najwyższe j Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski, prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, oraz prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij