Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Kształtowanie bezpiecznych zachowań w sieci

Zespół Szkół nr 8 bierze udział w projekcie "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci", który realizowany jest przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas, a finansowany  przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Placówka podejmie działania, które będą promowały bezpieczne korzystanie z sieci i nowych technologii. W najbliższym czasie zorganizowany zostanie Dzień Bezpiecznego Internetu.

Projekt

Celem projektu jest podniesienie kompetencji uczniów, rodziców i nauczycieli w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni i reagowania na zagrożenia.

Tuż przez feriami zimowymi, przeszkoleni zostali nauczyciele i rodzice z Zespołu Szkół nr 8. W warsztatach wzięli udział także uczniowie kl. V i VI szkoły podstawowej i gimnazjaliści z kl. II i III.

 Zajęcia poprowadził trener edukacji medialnej Maciej Dowgiel, doktor nauk humanistycznych, absolwent kulturoznawstwa na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij