Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


"Las. 4 rano" na festiwalu w Gdyni

Najnowsza produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Las. 4 rano" zakwalifikowała się do Konkursu Głównego oraz do Konkursu Inne Spojrzenie w ramach 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Film powalczy o Złote Lwy i inne nagrody regulaminowe i pozaregulaminowe. Przypomnijmy, że zdjęcia do filmu realizowane były m.in. w Tomaszowie Mazowieckim. 

las 4 rano

Na ekranie zobaczyć można między innymi Krzysztofa Majchrzaka, Olgę Bołądź, Marysię Blandzi i Michała Kowalskiego. W naszym mieście zdjęcia były kręcone m.in. w murach Wistomu i na ul. Luboszewskiej.  

Wkrótce film ma wejść do kin.

Przypomnijmy, że we wrześniu ur. Jan Jakub Kolski opowiedział o swojej najnowszej produkcji na konferencji prasowej, która odbyła się w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej. Z dziennikarzami spotkali się także: II reżyser Olga Żukowicz, producent wykonawczy filmu Paweł Matysiak, odtwórczyni roli PENKA Aleksandra Michael, prezydent Tomaszowa Marcin Witko oraz zastępca prezydenta Zofia Szymańska. W trakcie konferencji Jan Jakub Kolski mówił m.in. o przygotowaniach do realizacji tego przedsięwzięcia, a także podziękował władzom miasta za wsparcie tej inicjatywy.

41. Festiwal Filmowy w Gdyni odbędzie się w dniach 19-24 września 2016 roku.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij