Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-11-30

„Las, 4 rano”. Premiera filmu już w styczniu

Już 20 stycznia odbędzie się premiera najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego „Las, 4 rano”. Na ekranie zobaczymy między innymi Krzysztofa Majchrzaka i Olgę Bołądź. Pokaz specjalny, jeszcze w styczniu, odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim.

las4rano

Zdjęcia do filmu realizowane były m.in. w Tomaszowie Mazowieckim – w murach Wistomu i na ul. Luboszewskiej. To film o niesamowitej poetyce i poruszającej historii. Tytuł, który rolą Forsta na nowo wprowadza na wielki ekran niezwykle utalentowanego i charyzmatycznego Krzysztofa Majchrzaka po dwunastoletniej przerwie.

Kinowa premiera filmu odbędzie się 20 stycznia. W tym samym miesiącu będzie miał miejsce specjalny pokaz filmowy w kinie Helios w Tomaszowie Mazowieckim.

„Las, 4 rano” na DVD

Twórcy „Las, 4 rano” chcą wydać DVD filmu. Na stronie polakpotrafi.pl można wesprzeć ten projekt. Wspierający mogą otrzymać m.in. zaproszenie na spływ pontonem na trasie Tomaszów Mazowiecki - Inowłódz, organizowany przez Jednostkę Strzelecką 1002, która na planie filmu karmiła ekipę grochówką i chlebem ze smalcem.

O filmie

FORST jest zamożnym, dobrze zorganizowanym człowiekiem. Nosi markowe garnitury, drogie zegarki i buty. Kiedy go poznajemy, wydaje się być królem życia. Jednak któregoś dnia wszystko się zmienia.

Las, 4 rano kilka lat później. Na wpół zdziczały dziad leśny – zarośnięty, brudny, w łachmanach – zakłada wnyki na zwierzęta. Rozpoznajemy, że to ten sam człowiek – Forst. Mężczyzna mieszka w lesie, w wybudowanej przez siebie ziemiance. Jedynym jego towarzyszem jest trójnogi pies.

Żywi się mięsem upolowanej zwierzyny, oraz resztkami zbieranymi dla niego przez NATĘ, prostytutkę poznaną przy nieodległej drodze. Dobrze się dogadują, rozmawiają o literaturze i o... życiu. Pewnego dnia przed drzwiami samotni Forsta staje trzynastoletnia dziewczynka – JADZIA. Żąda opieki, nie wyjaśniając kim jest i dlaczego uciekła z miasta. Forst musi po raz kolejny zmienić swoje życie...


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij